FRONTIERA

Pompy odśrodkowe o konstrukcji zgodnej z normą ISO 2858 (DIN 24256 - BS5257), produkowane w dwóch wersjach: z napędem magnetycznym lub z uszczelnieniem mechanicznym. Dla każdej z tych wersji istnieją dodatkowo dwie opcje konstrukcji - ze sprzężeniem bezpośrednim lub ze sprzęgłem. Użyte materiały i budowa zewnętrzna jest identyczna dla wszystkich pomp Frontiera. 

 

Seria TGF

Pompy magnetyczne z długim sprzężeniem, o konstrukcji zgodnej z normą ISO 2858. Dobór materiałów konstrukcyjnych odbywa się indywidualnie dla każdej aplikacji. Jedna z wersji materiałowych daje możliwość krótkotrwałej pracy bez cieczy.

Seria ZGF

Pompy z uszczelnieniem mechanicznym, o konstrukcji zgodnej z normą ISO 2858 z własną podporą oraz systemem "back pull-up" .Zastosowane uszczelnienia mechaniczne są standardowe. Łożyska są smarowane.

Seria TMF

Pompy z napędem magnetycznym połączonym bezpośrednio z wałem standardowego silnika, który można wymienić bez odłączania pompy od instalacji.

Seria ZMF

Pompy z uszczelnieniem mechanicznym, wirnik połączony bezpośrednio z wałem standardowego silnika, z dodatkowym łożyskowaniem stabilizującym pracę wirnika.

Frontiera
APLIKACJE

 

Napełnianie/Opróżnianie

Transfer

Wstrzykiwanie

Spłukiwanie

Zasilanie reaktora

Dozowanie

Filtracja

Mycie

Recyrkulacja

Czyszczenie instalacji

 

Ogólna charakterystyka 

 Max wydajność

 100 m3/h

 Max ciśnienie

 60 m

 Materiały części hydraulicznej

 PP / PTFE / E-CTFE / Al2O3 / SiC / C

 Moce silników

 1,5 ÷ 15 kW

 Zakres temperatur pompowanej cieczy

 -20 ÷ 110 °C